MLS Football Jersey

Ottawa, KY – Ottawa ülikooli naiskorvpallimeeskond alistas kolmapäeva õhtul Wilson Courtil Bethel College Spires’i 95-79.

Betheli viskeprotsent

Bethel viskas esimesel poolajal hästi, visates esimesel veerandil 55% ja teisel 60%. Terrierid juhtisid teise veerandi alguses tänu heale viskeprotsendile 26-16.

Teise veerandi esimese nelja minuti jooksul jõudis OU vaevu skoorida, sest Nayeli Acosta kolmepunktivise andis Warriorsile 26-23 eduseisu, kuid Bethel lõpetas poolaja 18-13-ga ja läks 44-36 eduseisuga riietusruumi.

Betheli naiste korvpallurid pühkivad Ottawa Bravesi

Warriors jätkas eduseisu hoidmist

Teisel poolajal jätkas Bethel oma kuuma heitlusmomendi, visates 54 protsenti väravast. Thrashersil oli teisel poolajal ka 26 vabaviskekatset, visates 21 punkti vabaviskejoonelt.

Ottawa vähendas Betheli eduseisu kolmanda veerandi alguses ja suurendas seda Kennedy Banki tabamusega 49-45-le, kui veerandit oli jäänud 6:33.

Bethel võidab

Viimasel veerandil suurendas Bethel oma eduseisu 21 punktile, 83-62. Ottawa ei suutnud enam tagasi tulla ja võitis 95-79.

Key Stat: Bethel viskas mängus punkte.

Ottawa viskas 33,3 protsenti väravast, 26,1 protsenti kolmepunktist ja 91,3 protsenti vabaviskejoonelt.
Kennedy Bankert viskas 21 punkti 8-15-st tabamusega. Tal oli ka kaheksa lauapalli ja kaks vargust.
Tootie Allen viskas 17 punkti.
Janiyah Hendricks ja Katelyn Alatini viskasid kumbki 16 punkti.
Alatini varastas 3 ja Abby Dietrich võttis 2 lauapalli.
Järgmine mäng.

Ottawa (4-3, 1-2) võtab laupäeval, 2. detsembril Wichitas, Kansases vastu Friends University. Mängu aeg on kell 17:00.